444 10 08
444 10 08

Kaydır

ADALAR MANZARALI

YEMYEŞİL BİR YAŞAM!

İÇERİSİNDE 5 BÜYÜK PARK

Teknik Yapı kalitesi ve güvencesiyle, şehrin merkezinde, ağaçlar içinde, adalar manzarasına karşı, tatil tadında bir hayat yaşama ayrıcalığına hoş geldiniz…

TEKNİK YAPI YÜCELPARK'TA HAYATI TATİL GİBİ Kartal’ın Merkezinde, Huzurun İçinde Kartal’ın en yeşil projesi YücelPark, açık havuzu ve parklarıyla hayatı tatil gibi yaşama ayrıcalığı sunuyor

YÜCELPARK'TA yaşam Açık hava oyun alanları ile çocuklarınız; yemyeşil parklarda, doğanın içinde özgürce eğlenme şansı bulacak.

YÜCELPARK'TA yaşam Uzunluğu 1 km’yi geçen parkurda temiz havada, kuş cıvıltıları eşliğinde koşabilecek, dilerseniz açık ve kapalı spor alanları ile formunuzu koruyabileceksiniz.

YÜCELPARK'TA yaşam Sauna ve buhar odası ile günün stresinden kurtulabilecek, basketbol sahasında mücadelenin keyfini çıkaracak, hafta sonu evden uzaklaşmadan yemyeşil parklarda piknik yapabilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

01 / 03

Bilgi Talep Formu

YücelPark hakkında bilgi almak ve kampanya avantajlarından yararlanmak için hemen formu doldurunuz.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

YücelPark kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
gönder

BİZE ULAŞIN 444 10 08 NEREDEYİZ? Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No: 230 Kartal / İstanbul YOL TARİFİ

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.