444 10 08
444 10 08

Kaydır

YÜCELPARK kat planları

1+1 A
1+1 B
1+1 C
1+1 F
2+1 B
2+1 C
3+1 A
3+1 B
3+1 E
3+1 G
4+1

VAZİYET PLANI

ÇOCUK PARKI Açık hava çocuk oyun alanları ile çocuklarınız eğlenceye doyacak. ÇOCUK PARKI Oluşturulan geniş yeşil alanlar ile şehrin içinde nefes alabileceğiniz ortam sunuyor. HAVUZ Açık havuz ile yazın serinleyebilir, kışın sporunuzu yapabilirsiniz. GÜVENLİK 7/24 kesintisiz güvenlik ile siz ve aileniz güven içinde uyuyabileceksiniz. SPOR ALANLARI Zamanınızı yemyeşil ağaçların altında sporunuzu yaparak değerlendirin. SAUNA Günün stresini atmak için her gün uğrayabileceğiniz harika bir ayrıcalık sauna ve buhar odası. ALIŞVERİŞ YücelPark'ın hemen yanıbaşındaki alışveriş alanları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. ALIŞVERİŞ YücelPark'ın hemen yanıbaşındaki alışveriş alanları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. YEMYEŞİL PARK 5 büyük yemyeşil park ile şehrin içinde nefes alacaksınız. YEMYEŞİL PARK 5 büyük yemyeşil park ile şehrin içinde nefes alacaksınız. YEMYEŞİL PARK 5 büyük yemyeşil park ile şehrin içinde nefes alacaksınız. YEMYEŞİL PARK 5 büyük yemyeşil park ile şehrin içinde nefes alacaksınız. YEMYEŞİL PARK 5 büyük yemyeşil park ile şehrin içinde nefes alacaksınız. BAĞDAT CADDESİ Kadıköy - Kartal minibüs caddesi ayağınızın dibinde.

Bilgi Talep Formu

YücelPark hakkında bilgi almak ve kampanya avantajlarından yararlanmak için hemen formu doldurunuz.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

YücelPark kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
gönder

BİZE ULAŞIN 444 10 08 NEREDEYİZ? Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No: 230 Kartal / İstanbul YOL TARİFİ

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.