444 10 08
444 10 08

Kaydır

KARTAL'IN MERKEZİNDE

HAYATIN İÇİNDE!

YENİ HAYATINIZA HOŞ GELDİNİZ

Teknik Yapı kalitesi ve güvencesiyle, şehrin merkezinde, ağaçlar içinde, adalar manzarasına karşı, tatil tadında bir hayat yaşama ayrıcalığına hoş geldiniz…

İÇERİSİNDE 5 BÜYÜK PARK ile daha fazla yeşil

HER GÜN ARTAN DEĞERİ İLE KARTAL 6. yüzyıl başlarında “Kartalimen” adında küçük bir balıkçı köyü olarak kurulan ve liman olmanın kazandırdığı değerle zaman içerisinde gelişen Kartal, adalara bakan göz kamaştırıcı konumuyla bugün İstanbul’un en değerli yerleşim ve ticaret merkezlerinden biri.

BİR YANI DENİZ BİR YANI YEŞİLLİK Hem denizi hem doğayı seviyor, aynı zamanda da şehrin merkezinde yaşamak istiyorsanız YücelPark’ı çok seveceksiniz.

FERAH BİR yaşam İhtiyacınıza göre 1+1’den 4+1’e kadar değişen ve çoğunluğu adalar manzaralı daireleri, avantajlı konumu, hayatınızı kolaylaştıracak sosyal imkanları ile toplam 10 bloktan oluşan YücelPark, ferah ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Bilgi Talep Formu

YücelPark hakkında bilgi almak ve kampanya avantajlarından yararlanmak için hemen formu doldurunuz.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

YücelPark kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
gönder

BİZE ULAŞIN 444 10 08 NEREDEYİZ? Orhantepe Mah. Üsküdar Cad. No: 230 Kartal / İstanbul YOL TARİFİ

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.